Świąteczne odwiedziny w Centrum Opiekuńczo-Mieszkalnym w Tłuszczu

Święta Wielkanocne to jedno z najważniejszych i najradośniejszych wydarzeń w kalendarzu. To czas nie tylko głębokich religijnych refleksji, ale także okazja do spotkania z rodziną, wspólnego świętowania oraz cieszenia się tradycjami i zwyczajami, które przetrwały przez wieki. Wielkanoc jest symbolem nowego życia, nadziei i odrodzenia, co czyni je wyjątkowym czasem dla wielu ludzi na całym świecie.

Nie wszyscy mają jednak to szczęście, by świętować w tym czasie w gronie rodziny. Uczniowie klasy III wraz z nauczycielami postanowili przywrócić uśmiech na twarzach niesamowitych osób z nowo otwartego Centrum Opiekuńczo-Mieszkalnego w Tłuszczu nasi uczniowie wykonali stroiki i kartki świąteczne dla wszystkich podopiecznych. Były łzy wzruszenia, wdzięczność, dobre słowo i podziękowania.

Martyna Leśniewska
Lidia Dziubałtowska