„Ozdoba Wielkanocna” – rozstrzygnięcie konkursu

W dniu 26.03.2024 r. nastąpiło wręczenie dyplomów i nagród za udział w konkursie „Ozdoba Wielkanocna”. Na konkurs wpłynęło 64 wspaniałych i wyjątkowych prac. Komisja w składzie p. Anna Lidia Lachor, p. Lidia Dziubałtowska oraz p. Sylwia Ryszawy wyłoniła zwycięzców. Wszystkie prace trafiły na świąteczny kiermasz, z którego środki zostały przeznaczone na modernizację świetlicy. Jesteśmy bardzo wdzięczni za zaangażowanie  dzieci i rodziców w przygotowanie ozdób.

Na uroczystym rozdaniu nagród miło nam było gościć Burmistrza Tłuszcza Pana Pawła Bednarczyka. Swoją obecnością zaszczycili nas również Radni Jasienicy Pan Adam Kisiel i Pan Bogdan Jusiński oraz Sołtys Jasienicy Pan Sebastian Białek, którym podziękowaliśmy za wspieranie nas w pracach remontowych i zakupie wyposażenia do sal świetlicowych.  Na rozstrzygnięciu konkursu były również przedstawicielki Rady Rodziców Pani Urszula Marczak – Grabowski, Pani Karolina Ornat oraz Pani Monika Skórka. Przybył też do nas wyjątkowy gość z koszem słodkości – Wielkanocny Królik, który wywołał wiele uśmiechu na twarzy wśród najmłodszych.

Przy okazji spotkania Pani Dyrektor Małgorzata Staniszewska, Pan Burmistrz Paweł Bednarczyk oraz Pani Urszula Marczak – Grabowski złożyli wszystkim świąteczne życzenia.

LAUREACI KONKURSU:

WYCHOWANKOWIE PRZEDSZKOLA

Oliwia Sasin – 1 miejsce

Julia Kur – 2 miejsce

Magdalena Stańczak – 3 miejsca

Milena Groszek – wyróżnienie

UCZNIOWIE KLAS 0 -3

Karol Suchenek – 1 miejsce

Izabela Klik – 1 miejsce

Zuzanna Stachura – 2 miejsce

Lena Gorszek – 3 miejsce

Mikołaj Opłotny – wyróżnienie

Alan Twarowski – wyróżnienie

UCZNIOWIE KLAS 4 – 8

Jakub Kurowski – 1 miejsce

Oliwier Bielski – 2 miejsce

Alan Wysocki – 3 miejsce

Wiktor Suchenek – wyróżnienie

Zwycięzcy otrzymali dyplomy oraz nagrody rzeczowe, a wszyscy uczestnicy słodkiego króliczka. Nagrody ufundowała Rada Rodziców, za co serdecznie dziękujemy.

Zapraszamy do galerii.

Katarzyna Kosmalska