W Wielkanocnym nastroju- kartka dla seniora

26 marca odbyło się podsumowanie konkursu   „W wielkanocnym nastroju – kartka dla Seniora”
Zadaniem uczestników było wykonanie karty wielkanocnej dla podopiecznych Domu Opieki w Zielonce. Ilość dostarczonych prac przekroczyła nasze oczekiwania. Bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom za zaangażowanie.

Nagrodzone zostały najpiękniejsze cztery prace uczniów klas I-III oraz cztery prace uczniów klas IV-VIII. Nagrody otrzymali również  wykonawcy stroików. Wszystkie prace zostały przekazane przez uczniów Naszej Szkoły na ręce przedstawicielki Seniorów Pani Danuty – uroczej osiemdziesięciojednoletniej pensjonariuszki Domu Opieki w Zielonce, z którą spotkaliśmy się 28 marca. Uczniowie miło pogawędzili z Panią Danutą oraz przekazali życzenia w imieniu całej Społeczności Zespołu Szkół w Jasienicy.

E.Gałązka