Bal karnawałowo-walentynkowy w Przedszkolu

Karnawał to czas zabaw i muzyki, także dla najmłodszych. Kolorowe stroje, wyjątkowy wystrój sali i skoczna muzyka– w takiej atmosferze dzieci bawiły się 14 lutego  2022 r. podczas balu karnawałowo-walentynkowego. Przedszkolaki z dumą prezentowały bajeczne stroje. Z wielką ochotą uczestniczyły  w tańcach, zabawach i konkursach.

Podsumowanie akcji charytatywnej PRZYNOSIMY RADOŚĆ CHORYM DZIECIOM!

Z całego serca dziękujemy Wszystkim: przedszkolakom, uczniom, rodzicom, nauczycielom oraz pracownikom szkoły za to, że tak ochoczo przyłączyli się do akcji charytatywnej na rzecz chorych dzieci przebywających na Oddziałach Intensywnej Opieki Medycznej w szpitalach na terenie naszego kraju. Serdeczne podziękowania składamy uczennicom z Czytaj więcej…

Obchody Dnia Bezpiecznego Internetu – zaproszenie na konferencję online

8 lutego 2022 roku obchodzimy Dzień Bezpiecznego Internetu. DBI ma na celu przede wszystkim inicjowanie i propagowanie działań na rzecz bezpiecznego dostępu dzieci i młodzieży do zasobów internetowych, zaznajomienie rodziców, nauczycieli i wychowawców z problematyką bezpieczeństwa online oraz promocję pozytywnego wykorzystywania Internetu.