Kadra

Kadra Zespołu Szkół w Jasienicy w roku szkolnym 2020/2021

  • Dyrektor Zespołu Szkół w Jasienicy – Agnieszka Walaśkiewicz
  • Wicedyrektor – Małgorzata Klimkiewicz
  • Koordynator ds. klas IV-VIII – Sylwia Ryszawy
Piotr Bednarczyk Nauczyciel dyplomowany  Wychowawca klasy VI b Biologia,przyroda
Katarzyna Białek Nauczyciel dyplomowany Geografia
Izabela Bruzik Nauczyciel mianowany Wychowawca grupy przedszkolnej Średniaki Edukacja przedszkolna
Aneta Ciubak Nauczyciel kontraktowy  Język niemiecki, nauczyciel wspomagający
Andrzej Dziadak Nauczyciel mianowany  –  Wychowanie fizyczne
Lidia Dziubałtowska Nauczyciel dyplomowany Wychowawca klasy O a  Edukacja wczesnoszkolna, logopedia
Agnieszka Godleś Nauczyciel dyplomowany Wychowawca klasy V b Język polski
Ewelina Gałązka Nauczyciel kontraktowy Wychowawca klasy II b Edukacja wczesnoszkolna
Agnieszka Jankowska Nauczyciel dyplomowany Wychowawca klasy I b Edukacja wczesnoszkolna, logopedia
Ewa Kamińska Nauczyciel dyplomowany Wychowawca grupy przedszkolnej Maluchy Wychowanie przedszkolne
Małgorzata Klimkiewicz Nauczyciel dyplomowany Wicedyrektor Edukacja wczesnoszkolna
Natalia Konkol Nauczyciel kontraktowy Wychowawca grupy przedszkolnej Starszaki „a” Wychowanie przedszkolne, język angielski
Małgorzata Kraszewska Nauczyciel dyplomowany Wychowawca klasy IV b  Historia, plastyka
Anna Lidia Lachor Nauczyciel dyplomowany Wychowawca klasy III a Edukacja wczesnoszkolna, informatyka
Marek Leszcz Nauczyciel mianowany Religia, informatyka, technika
Elżbieta Lewandowska Nauczyciel dyplomowany  Wychowawca grupy przedszkolnej Maluchy Edukacja przedszkolna
Jolanta Malinowska Nauczyciel dyplomowany Świetlica
Adam Narowski Nauczyciel dyplomowany
Aleksandra Paciorek Nauczyciel kontraktowy Wychowawca grupy przedszkolnej Starszaki „a” Edukacja przedszkolna
Sylwia Ryszawy Nauczyciel dyplomowany Wychowawca klasy II a Edukacja wczesnoszkolna, technika, EDB, rewalidacja
Monika Rychta Nauczyciel kontraktowy Wychowawca grupy przedszkolnej Starszaki  „b” Edukacja przedszkolna
Iwona Schuhmacher- Koziatek Nauczyciel dyplomowany Pedagog szkolny, doradztwo zawodowe, rewalidacja
Anna Sękowska Nauczyciel dyplomowany Wychowawca klasy O b Edukacja wczesnoszkolna
Barbara Siry Nauczyciel dyplomowany Wychowawca klasy V a Matematyka
Elżbieta Sobiesiak Nauczyciel dyplomowany Wychowawca klasy VII a  Język polski, rewalidacja
Ewelina Sobieska- Truszkowska Nauczyciel mianowany Wychowawca klasy VIII a Język angielski
Kamila Sobolewska Nauczyciel mianowany Wychowawca klasy VIII b Język angielski
Małgorzata Staniszewska Nauczyciel dyplomowany Wychowawca grupy przedszkolnej Starszaki „b” Edukacja przedszkolna, rewalidacja
Emilia Suchenek Nauczyciel mianowany
Zefiryna Sycik Nauczyciel dyplomowany
Wychowanie fizyczne
Agata Śliwa Nauczyciel dyplomowany  Wychowawca klasy III b Edukacja wczesnoszkolna, muzyka
Anna Tlaga Nauczyciel dyplomowany Wychowawca klasy VII b Język polski, wiedza o społeczeństwie , historia, wychowanie do życia w rodzinie
Mateusz Ulejczyk Nauczyciel kontraktowy Religia
Agnieszka Walaśkiewicz Nauczyciel dyplomowany Dyrektor Historia
Karolina Wąsik Nauczyciel kontraktowy Biblioteka
Ewa Wnuk Nauczyciel mianowany
Ewa Wysocka Nauczyciel dyplomowany Wychowawca klasy IV a Matematyka, chemia
Sylwia Wytrykus Nauczyciel kontraktowy Wychowawca klasy VI a Nauczyciel wspomagający, fizyka, rewalidacja
Mirosława Zdziennicka Nauczyciel dyplomowany Wychowawca klasy I a Edukacja wczesnoszkolna, rewalidacja