Gminny Konkurs Wokalno-Recytatorski „Moja Ojczyzna Niepodległa”

31 maja 2022r. uczennice naszej szkoły wzięły udział w Gminnym Konkursie Wokalno-Recytatorskim „Moja Ojczyzna Niepodległa” organizowanym przez Szkołę Podstawową im. Królowej Jadwigi w Tłuszczu. Uczestnicy zmierzyli się w dwóch kategoriach: recytacja i śpiew. Głównym celem konkursu było upamiętnienie wydarzeń związanych z odzyskaniem niepodległości przez Polskę oraz rozwijanie zainteresowań historią i pieśnią patriotyczną naszej Ojczyzny.
Uczennice naszej szkoły zajęły wysokie miejsca w konkursie.

Kategoria – piosenka patriotyczna:

1 miejsce – Magdalena Groszek, kl.1a (opiekun p. Lidia Dziubałtowska)
2 miejsce – Gabriela Makowska, Aleksandra Żółtek, Alicja Włodyka, kl.2a ( opiekun p. Mirosława Zdziennicka)

Kategoria – wiersz patriotyczny:

2 miejsce – Aleksandra Kurek, kl.2b (opiekun p. Agnieszka Jankowska)

Wszystkim uczestnikom gratulujemy wysokich wyników i życzymy dalszych sukcesów.

Zapraszamy do galerii.

Agnieszka Jankowska
Mirosława Zdziennicka
Lidia Dziubałtowska