„Na łące, polu i w lesie”. Gminny konkurs plastyczny rozstrzygnięty!

Twórczość dzieci jest wyjątkowa ze względu na jej autentyczność i niezwykłą kreatywność. Dzieci często wyrażają swoje myśli, uczucia i wyobraźnię poprzez rysunek, malowanie czy tworzenie oryginalnych kolaży. Ich dzieła emanują fantazją, energią i barwami, co pozwala nam zobaczyć świat z ich perspektywy. Wspieranie i docenianie ich twórczych działań jest kluczowe dla rozwoju ich wyobraźni, samoświadomości oraz umiejętności komunikacji. 19 kwietnia 2024 r., w siedzibie Towarzystwa Przyjaciół Ziemi Tłuszczańskiej zostały wręczone nagrody i wyróżnienia dla laureatów organizowanego pod patronatem Burmistrza Tłuszcza gminnego konkursu plastycznego.

Dzieci z naszej szkoły zostały nagrodzone w dwóch kategoriach: 

  • w kategorii – przedszkola i kl. 0 – wyróżnienie otrzymała praca wykonana przez Milenę Groszek z grupy Biedronek 

oraz 

  • w kategorii – klas I-III – dodatkowe indywidualne wyróżnienie przyznane przez Burmistrza Tłuszcza otrzymała Zofia Stachura z klasy I b. 

To piękny początek ich pierwszych kroków na artystycznej drodze. Trzymamy więc kciuki za każdy ich kolejny sukces, w pełnym przekonaniu, że ich talent rozwijać się będzie wspaniale, odkrywając przed nimi nowe możliwości i inspirując innych do rozwijania swoich pasji!

 Elżbieta Lewandowska