Bal andrzejkowy w przedszkolu

1 grudnia w przedszkolu odbył się Piracki Bal Andrzejkowy. Tego dnia zamiast dzieci pojawili się pałający chęcią przygody Piraci i Piratki. Udaliśmy się do przepięknie udekorowanej sali, gdzie w niezwykłą podróż zabrała nas grupa Zabavovo – animacje dla dzieci. Oprócz szalonych tańców były przeprowadzone różne zabawy integracyjne i konkurencje, w których trzeba było wykazać się iście pirackimi umiejętnościami. Nie zabrakło zabaw z linami marynarskimi, odbyła się bitwa morska na kolorowe kulki, a także braliśmy udział w quizie pirackim z różnymi zdaniami. Na długo zapamiętamy ten bal, gdyż przyniósł nam wiele morskich emocji i niezapomnianych wrażeń.

Dziękujemy rodzicom naszych przedszkolaków i wszystkim zaangażowanym, dzięki którym grupa Zabavovo – animacje dla dzieci odwiedziła nasze przedszkole.

Zapraszamy do galerii.

Ewa Wnuk