Wycieczka klasy 6a do Parku Wodnego „Suntago”

Dnia 23.10.2023r. uczniowie klasy 6a uczestniczyli w wycieczce do największego w Polsce Parku Wodnego „Suntago”. W czasie pobytu w aquaparku uczniowie mieli możliwość skorzystania z różnych atrakcji wodnych. Oprócz tradycyjnych basenów były 32 zjeżdżalnie, jacuzzi, rwąca rzeka oraz sztuczna fala, dzięki której można było poczuć się jak na wakacjach nad morzem. Wyjazd sprawił uczniom mnóstwo radości, niezapomnianych wrażeń. Był też świetną okazją do aktywnego wypoczynku, integracji i wspólnej zabawy. Propagowanie aktywności fizycznej to jeden z głównych celów, który przyświecał organizacji wycieczki. Wszyscy po wodnym szaleństwie jednogłośnie oznajmili, że takich wyjazdów powinno być więcej. Zmęczeni, ale bardzo zadowoleni wróciliśmy do domu.

Bardzo dziękujemy Panu Pawłowi Makowskiemu za pomoc.

A.Dziadak (artykuł)
L.Dziubałtowska