„Dzień Dyni”

Złota polska jesień dostarcza wielu inspiracji, nie tylko dorosłym, ale także dzieciom. W tym roku, niewątpliwie gwiazdą tegorocznej jesieni została dynia. 27 października Samorząd Uczniowski zorganizował w naszej szkole „Dzień Dyni”. Tego dnia atrakcjami dla dzieci były: dyniowa loteria, smakołyki z dyniowego stołu oraz zdjęcia w specjalnie przygotowanej scenerii.

W szkole odbył się również konkurs na najpiękniejszy i najbardziej pomysłowy lampion z dyni. Pochwały i gratulacje należą się wszystkim biorącym udział w konkursie. Okazuje się, że Wasza kreatywność nie zna granic. Wszystkie dynie były ciekawe, pomysłowe i jedyne w swoim rodzaju. Pięknie zdobiły szkolny korytarz, a podziwiający nie mogli wyjść z zachwytu. Dynia przysporzyła nam wiele radości i miłych wrażeń. Dziękujemy za Wasze zaangażowanie.

Wyniki konkursu na najpiękniejszy „Lampion z dyni”

KLASY 0-3

I miejsce – Maksymilian Pleszczyński – kl. 0a

I miejsce – Laura Wojdyna – kl.3a

II miejsce – Lilianna Białek – kl.0a

III miejsce – Antonina Oleksiak – kl.1a

WYRÓŻNIENIA:

Maria Mrozińska-kl.0b

Izabela Klik – kl.Ia

Bartosz Bykowicz – kl.Ib

Dagmara Matusiak-kl.Ib

Wiktoria Pruska – kl.2a

Karol Suchenek – kl.2b

Lena Groszek – kl.3a

 Mikołaj Opłotny – kl.3b

KLASY 4-8

I miejsce – Gabriela Powierża – kl.5a

II miejsce – Marcelina Szczypa-kl.5a

III miejsce – Aleksandra Żółtek kl. 4a

wyróżnienie – Kornelia Białek – kl.5a

Serdeczne podziękowania za włączenie się do obchodów Radzie Rodziców, która zakupiła nagrody  i słodkie niespodzianki dla dzieci biorących udział w konkursie .

Dzień Dyni był świetną okazją do czerpania radości i satysfakcji ze wspólnych działań.

Zapraszamy do galerii.

Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego