Złoto naszych chłopców w piłce nożnej

Dnia 22 września  2023 roku na stadionie w Jadowie, odbyły się rejonowe zawody w piłce nożnej chłopców klas 7-8. Do rywalizacji przystąpiło 11 drużyn: Jasienica, Urle, Tłuszcz K.J., Miąse, Jadów, Strachówka, Tłuszcza J.P., Stryjki, Myszadła, Szewnica, Mokra Wieś.

Fantastycznie spisała się nasza drużyna zdobywając złote medale oraz awans do finału powiatowego.                

Klasyfikacja końcowa zawodów (drużyny na podium):

I miejsce – Jasienica
II. miejsce – Myszadła

III. miejsce – Strachówka

W reprezentacji naszej szkoły wystąpili: Wiktor Król, Aleksander Michalski, Adrian Śliwa, Michał Bieryło, Jonatan Pineda-Dłuski, Dawid Suchenek, Bartłomiej Bereda,  Adrian Osiński,  Mikołaj Czapliński,  Jan Kowalczyk.

Gratulacje!

Zapraszamy do galerii.

Andrzej Dziadak