Dzień Edukacji Narodowej

13 października 2017r. w naszej szkole świętowaliśmy Dzień Nauczyciela.

Z tej okazji uczniowie oraz nauczyciele przygotowali montaż słowno – muzyczny, pt.: Godzina wychowawcza.

W niecodziennej sytuacji znaleźli się nasi nauczyciele, którzy wcielili się w rolę niesfornych uczniów. Przedstawienie wprawiło wszystkich w dobry humor, a świetne występy wokalno – taneczne naszych uzdolnionych muzycznie uczennic, zachęciły do wspólnej zabawy.

O nauczycielach nie zapomniała Rada Rodziców, której przedstawiciele złożyli życzenia oraz przekazali na ręce Pani Dyrektor przepiękne kwiaty.

Samorząd Uczniowski obdarował wszystkich nauczycieli i pracowników szkoły upominkami w postaci pierników, które przygotowały nasze uczennice: Oliwia Jusińska z kl. VIIb, Olga Białek z kl. IIIb i Julia Kozuk z kl. IIIb.

Na koniec uroczystości, Pani Dyrektor Agnieszka Walaśkiewicz wręczyła wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły nagrody,
w podziękowaniu za osiągnięcia dydaktyczne oraz całoroczną pracę.

Zapraszamy do obejrzenia galerii.

Ewelina Sobieska – Truszkowska

Kamila Sobolewska

Marek Leszcz

Życzymy Wam samych pogodnych dni, cierpliwości, wytrwałości, radości i zadowolenia z wykonywanej pracy oraz z Nas – uczniów!

Pragniemy, aby nie zabrakło wam zapału do kształcenia naszych charakterów. Chcielibyśmy również podziękować Wam za trud, serce oraz wkład wniesiony w naszą edukację i wychowanie.

 

Samorząd Uczniowski