Wycieczka klas I na Lotnisko Chopina

Z inicjatywy rodziców, uczniowie klas 1 mieli okazję zwiedzić Lotnisko Chopina w Warszawie oraz Regent Warsaw Hotel. Była to kolejna wycieczka z cyklu „Poznajemy ciekawe zawody.” W tym roku szkolnym  pierwszaki  zwiedziły Telewizję  Polską, Stadion Narodowy, a teraz w maju, miały okazję zobaczyć, kto pracuje na lotnisku i w hotelu.

Spotkania z ciekawymi ludźmi, którzy opowiadali  o swoich zawodach, pasjach, osiągnięciach, na długo pozostaną w pamięci dzieci. Ta wyjątkowa wycieczka miała na celu budowanie dziecięcej wiedzy o świecie oraz pokazanie, że warto rozwijać swe zainteresowania i dążyć do wyznaczonego celu.  

Dziękujemy Państwu Monice i Danielowi Karamać oraz Panu Marcinowi Suchenkowi za ogromny wkład w zorganizowanie wycieczki. Składamy też podziękowania Rodzicom, którzy poświęcili swój czas i pomogli w opiece nad dziećmi.

Zapraszamy do galerii.

L.Lachor
A.Śliwa