„Pogaduchy o przeszłości” – XV Piknik Rodzinny

Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu „Pogaduchy o przeszłości”, który powstał na XV Pikniku Rodzinnym.

Produkcją i montażem filmu zajęły się uczennice klasy VII B:
Oliwia Kobak
Oliwia Jusińska
Julia Borkowska

 

Program „Pogaduchy o przeszłości” to dobry start dla naszej szkolnej telewizji Szkolna8.tv, dzięki której będziemy prezentować relacje z imprez i uroczystości szkolnych w postaci krótkich filmów tworzonych przez naszych uczniów.

Szkolna8.tv to wyjście naprzeciw oczekiwaniom uczniów, przed którymi są dalsze etapy nauki i wybory kierunków dalszego kształcenia. Zaistniała potrzeba wzbogacenia warsztatu dydaktycznego o treści rozwijające umiejętności i zainteresowania uczniów związane z technologią informatyczną.

Zapraszamy do oglądania
klikaj ⇒FILM

L.Lachor
M.Leszcz