Dzień Pluszowego Misia w Przedszkolu

25 listopada 2022 r. wszystkie przedszkolaki uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia a także obchodziliśmy Dzień Życzliwości i Uśmiechu. Każde dziecko przyszło do przedszkola z żółtym akcentem oraz ze swoim przyjacielem – misiem. Wszyscy byliśmy dla siebie mili i życzliwi.

Przedszkolaki zostały zaproszone do wspólnej zabawy w misiowej krainie. Poznały historię święta. Dla dzieci przygotowano wiele atrakcji: spotkanie z Misiem, Kubusiem Puchatkiem, zabawy ruchowe, plastyczne, misiowe tańce.

Tego dnia nastąpiło rozstrzygnięcie Przedszkolnego Konkursu Plastycznego pod hasłem: ,,Mój Miś”. Na konkurs wpłynęło 29 prac. Komisja w składzie: Anna Lidia Lachor i Karolina Wąsik wyłoniły zwycięzców.

Oto lista laureatów:

I miejsce – Aleksandra Osińska grupa ,,Żuczki”

II miejsce – Lilianna Białek grupa ,,Biedronki”

III miejsce – Wiktor Kupiec grupa ,,Pszczółki”          

Wyróżnienie:

Stanisław Ordyniak grupa ,,Motylki”

Antoni Zych grupa ,,Biedronki”

Kacper Sasin grupa ,,Biedronki”

Maria Wójtowicz grupa ,,Pszczółki”

Zwycięzcy otrzymali dyplomy i nagrody książkowe pozostali uczestnicy dyplomy i kolorowanki a wszystkie przedszkolaki słodkie misie.

Był to dzień pełen uśmiechu, radości oraz wspólnej zabawy.

Zapraszamy do galerii

Elżbieta Lewandowska (artykuł)
Ewa Kamińska, Monika Rychta, Paulina Wojdyna, Jolanta Malinowska,  Emilia Suchenek