Dyskoteka Andrzejkowa

24 listopada 2022 roku w naszej szkole odbyła się dyskoteka andrzejkowa dla klas 4-8, której organizatorem był Samorząd Uczniowski. Zabawa miała miejsce w stołówce szkolnej, pięknie przystrojonej przez naszych wspaniałych i pomysłowych uczniów, którzy bardzo zaangażowali się w przygotowania. Frekwencja była bardzo duża, z czego ogromnie się cieszymy. Na naszej dyskotece nie zabrakło również słodkich przysmaków oraz napoi, które przygotowali sami uczniowie i które rozeszły się w oka mgnieniu. Wszyscy bawili się świetnie, nie zabrakło belgijki i innych wspólnych zabaw. Uczestnicy dyskoteki bawili się i integrowali ze sobą bez względu na wiek. Na pewno nie jest to ostatnia taka impreza, na kolejną już się powoli szykujemy. Mamy nadzieję, że będzie jeszcze lepsza zabawa.

Serdeczne podziękowania kierujemy do opiekunów:

  1. Iwony Schuhmacher – Koziatek
  2. Elżbiety Sobiesiak
  3. Anety Ciubak
  4. Adama Narowskiego
  5. Emilii Suchenek
  6. Ewy Wróblewskiej
  7. Karoliny Wąsik

Dziękujemy pani dyrektor Małgorzacie Staniszewskiej za to, że mogliśmy zorganizować dyskotekę w szkolnej stołówce.

Podziękowania również dla p. Mateusza Ulejczyka, który zadbał o sprzęt grający oraz efekty specjalne, by dyskoteka była wyjątkowa.

Dziękujemy Paniom Sprzątaczkom, które pomogły nam w porządkach po zakończeniu integracji.

Oczywiście podziękowania dla wszystkich uczniów, którzy przyłączyli się do organizacji dyskoteki, upiekli cista i inne smakołyki, obsługiwali sprzęt, dekorowali salę oraz sprzątali po skończonej imprezie. J

Dziękujemy !

Zapraszamy do galerii.

Samorząd Uczniowski