Wzięliśmy udział w 29. Ogólnopolskiej Akcji Sprzątania Świata

W dniu 16.09.2022r. uczniowie naszej społeczności już po raz kolejny wzięli udział w 29. Ogólnopolskiej Akcji Sprzątania Świata. Wyposażeni w jednorazowe rękawiczki oraz worki do segregacji odpadów wyruszyli wraz z opiekunami na wyznaczone wcześniej obszary. Akcja przebiegła bardzo sprawnie, uczniowie z wielkim zaangażowaniem sprzątali najbliższą okolicę, gdyż nie jest im obojętny los Naszej Planety.  Worki z zebranymi odpadami zostały pozostawione w miejscach umożliwiających służbom komunalnym ich odbiór. Akcja ta nie przebiegłaby tak sprawnie gdyby nie pomoc Pana Sebastiana Białka, sołtysa wsi Jasienica, który wyposażył uczniów w niezbędne środki ochrony, worki a także zadbał o odbiór zebranych odpadów i likwidację odkrytych dzikich wysypisk.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w tej wspaniałej akcji!

Zapraszamy do galerii.

Koordynatorzy:
Ewelina Gałązka (artykuł)
Karolina Wąsik (zdjęcia)
Piotr Bednarczyk