Gminne obchody „Narodowego czytania” w Jasienicy

Gminne obchody akcji „Narodowe Czytanie” odbyły się w tym roku w Jasienicy.  Na scenie, wśród znamienitych czytelników „Ballad i Romansów” Adama Mickiewicza, znalazła się Pani Dyrektor Małgorzata Staniszewska oraz Przewodnicząca Rady Rodziców Urszula Marczak-Grabowski. Utwory czytali również: Pani Agnieszka Wojdyna, Pan Paweł Bednarczyk – Burmistrz Tłuszcza, Pan Sebastian Białek – sołtys Jasienicy, Pan Adam Kisiel – radny Rady Miejskiej w Tłuszczu i Pan Krzysztof Gajcy – Przewodniczący Rady Miejskiej w Tłuszczu.

Publiczność nagrodziła czytelników gromkimi brawami. O dekorację sceny zadbali mieszkańcy Jasienicy.

Społeczność szkolna wychodzi poza mury szkoły włączając się w różne akcje społeczne. Mając na uwadze, jak ważne jest obcowanie z książką i jakie dobrodziejstwa płyną z czytania promujemy czytelnictwo nie tylko w szkole.

Zapraszamy do galerii. (zdjęcia dzięki uprzejmości Gminy Tłuszcz)

M.Leszcz