Nowy rok szkolny w nowej odsłonie

1 września 2022 roku uczniowie Zespołu Szkół w Jasienicy usłyszeli pierwszy dzwonek, który rozpoczął nowy rok szkolny. Zakończył się ulubiony czas wakacji, a rozpoczął się czas nauki. O godzinie 8:00 w kościele parafialnym została odprawiona Msza Święta, następnie rozpoczęła się uroczystość w sali gimnastycznej, gdzie zgromadziła się cała społeczność szkolna.

W uroczystości wziął udział Burmistrz Tłuszcza, który wręczył Pani Małgorzacie Annie Staniszewskiej – po wygranym konkursie –  akt powierzenia funkcji Dyrektora Zespołu Szkół w Jasienicy na kolejne 5 lat szkolnych.

Pani Dyrektor przedstawiła najbliższych współpracowników, którzy będą jej pomagali w zarządzaniu placówką. Pani Anna Lidia Lachor została wicedyrektorem szkoły, Pani Barbara Siry – koordynatorem w Szkole Podstawowej, a Pani Elżbieta Lewandowska – koordynatorem w przedszkolu.

Uczniowie wracają do nauki w odmalowanych salach lekcyjnych. Podczas wakacji pracownicy obsługi zadbali o odświeżenie każdej klasy. 

Wszystkim naszym Uczniom życzymy, aby  zdobyta wiedza umożliwiała osiąganie kolejnych sukcesów w następnych etapach edukacji, a szkoła była dla Was miejscem, do którego z chęcią będziecie przychodzić mając poczucie bezpieczeństwa. Pracujcie nad sobą i doskonalcie się, pamiętając „że wiedzę możemy zdobywać od innych, ale mądrości musimy nauczyć się sami…”

Wszystkim Rodzicom i Opiekunom naszych uczniów, życzymy cierpliwości i konsekwencji w wychowywaniu młodego pokolenia oraz licznych miłych przeżyć związanych z osiągnięciami Waszych podopiecznych.

Dobrego roku szkolnego 2022/2023 🙂

M.Leszcz