Dzień Dziecka i Dzień Patrona Szkoły

W dniu 1.06.2022 r. w naszej szkole odbył się Piknik z okazji Dnia Dziecka oraz Dnia Patrona. W tym dniu nie odbywały się zajęcia dydaktyczne, uczniowie korzystali z bardzo wielu atrakcji.

Największym zainteresowaniem cieszyła się loteria fantowa, bardzo wielu uczniów skorzystało z oferty kącika piękności, w którym można było: zapleść kolorowe warkoczyki, pomalować włosy, twarze oraz wykonać tatuaż. Każdy z uczestników mógł znaleźć coś dla siebie z szerokiej oferty przygotowanych smakołyków.

O występy artystyczne zadbały przedszkolaki, oraz chętni uczniowie prezentujący swoje talenty. Podczas Pikniku zostały rozstrzygnięte konkursy: literacki oraz plastyczny „Straż pożarna w oczach dziecka”.

Na zakończenie odbył się teleturniej dotyczący znajomości życia i twórczości Janusza Korczaka.

Był to dzień, który uczniowie spędzili w szkole inaczej niż zazwyczaj, przy wesołej muzyce integrowała się cała szkolna społeczność.

Serdeczne podziękowania składamy wszystkim nauczycielom, pracownikom, rodzicom oraz uczniom, którzy włączyli się w organizację tego wyjątkowego dnia.

Zapraszamy do galerii.

Koordynatorzy:
Ewelina Gałązka
Karolina Wąsik