Wycieczka do sali zabaw „Wyspy Leonarda”

W środę 25 maja 2022 roku grupa maluchów „Motylki” oraz grupa starszaków „Żabki” wyruszyła na wycieczkę do sali zabaw „Wyspy Leonarda” w Kobyłce. Przedszkolaki miały również okazję wziąć udział w zajęciach edukacyjnych „Mały Ratownik”.

Zajęcia w przystępny sposób przekazały wiedzę dotyczącą zasad pierwszej pomocy przedmedycznej. Dzieci przećwiczyły m.in. zasady postępowania podczas wypadku i zawiadomienie służb ratunkowych.. Po odbyciu programu każde dziecko otrzymało pamiątkowy dyplom „Małego Ratownika”.

W sali zabaw Przedszkolaki mogły skorzystać z licznych atrakcji, m.in. z basenu z kulkami, tuneli, zjeżdżalni, była również okazja, żeby budować obiekty z dużych klocków . Zadowolone, nieco zmęczone, pełne wrażeń dzieci wróciły do Przedszkola. 

Zapraszamy do galerii.

A.Paciorek