Impreza integracyjna klas VII – „Noc w szkole”

Wychowawcy klas VII zorganizowali swoim podopiecznym nocowanie w szkole z 3 na 4 czerwca 2022 roku. Była to okazja do integracji klas.

Pierwszym punktem było zakwaterowanie. Siódmoklasiści zaopatrzeni w śpiwory, karimaty, materace, poduszki i koce szybko znaleźli swój kawałek szkolnej podłogi.

Pierwszym punktem spotkania było wspólne ognisko. Pieczenie kiełbasek, słuchanie muzyki i wspólny śpiew…to wszystko ubogacało nasze spotkanie. Pogoda nam dopisała. Niespodziankę zrobiła nam również Pani Dyrektor Małgorzata Staniszewska, która przyjechała do nas ze słodkim prezentem.

Po ognisku był czas na wspólną zabawę przy muzyce. Zabawy integracyjne rozkręciły atmosferę i zintegrowały jeszcze bardziej obie klasy. Rywalizacja w przeciąganiu liny dostarczyła wszystkim ogrom śmiechu.

Następnym punktem była niespodzianka od wychowawców. Około północy na korytarz wjechał duży tort. Uczniowie byli mile zaskoczeni. Tort z napisem: „Dziękujemy za wspólny rok – Wychowawcy” – to gest podziękowania za wspólnie spędzone dni kończącego się roku szkolnego. Bywało różnie 🙂 , ale kończymy stare i czas zacząć po wakacjach na nowo, z czystą kartą.

Jeszcze trochę zabawy przy muzyce i czas spać? … chyba nikt nie spał … no może z pewnymi wyjątkami 🙂 Uczniowie wykorzystali czas na maksa na bycie ze sobą w grupie. Aż do białego rana.

Serdeczne podziękowania kierujemy do Pani Agnieszki Borkowskiej, która pomogła w opiece nad uczniami oraz w sprzątaniu.

Dziękujemy Pani Urszuli Marczak – Grabowski za podarowanie drewna na ognisko.

Wrażenia z nocowania niech będą miłymi wspomnieniami dla uczniów.

Zapraszamy do galerii.

S.Wytrykus
M.Leszcz