Wydarzenie „Noc w szkole” klas 4

W nocy z 20 na 21 maja br. w naszej szkole odbyło się wydarzenie kulturalno – oświatowe „Noc w szkole”, w którym brali udział uczniowie klas 4. Wydarzenie rozpoczęło się w piątek o godz. 18, a zakończyło w sobotę o godz. 7:00 W jego trakcie na uczestników czekało wiele atrakcji w tym: kalambury, gra terenowa, karaoke, mecz piłki nożnej, tenis stołowy oraz projekcja filmu. Około godziny 21:30 odwiedziła nas wraz ze słodką niespodzianką p. Dyrektor Małgorzata Staniszewska. Aby nikomu nie zabrakło sił, uczestnicy posilili się pizzą oraz własnoręcznie zrobionymi goframi.

Serdecznie dziękujemy rodzicom p. Ewie Wróblewskiej, Agnieszce Dutkiewicz oraz Ewie Bajorek za pomoc w organizacji i opiece nad dziećmi podczas nocowania.

Zapraszamy do galerii.

M.Ulejczyk
K.Sobolewska