Wycieczka przedszkolaków do Rozalina

16 maja 2022 roku dzieci z grupy Biedronek i Pszczółek odbyły wycieczkę do gospodarstwa agroturystycznego ,,Leszczynowe Zacisze” w Rozalinie. Pobyt w gospodarstwie dostarczył dzieciom wiele wspaniałych wrażeń. Dzieci miały okazję zobaczyć zwierzęta żyjące na farmie. Odbyły przejażdżkę po okolicy podziwiając piękno przyrody. Dużym zainteresowaniem cieszyły się warsztaty kulinarne, podczas których przedszkolaki samodzielnie wykonały pizzę. Po tylu ciekawych atrakcjach apetyt rośnie, więc upieczone pizze szybko zniknęły z talerzyków. W otoczeniu gospodarstwa zorganizowane były miejsca zachęcające do aktywności ruchowej. Cała wycieczka nie mogła obyć się także bez pieczonych kiełbasek.

Dzieci z uśmiechem na buziach wróciły do przedszkola.

Zapraszamy do galerii.

E. Lewandowska
E. Kamińska