I Szkolny Turniej Tenisa Stołowego

Dnia 25 kwietnia w naszej szkole odbył się I szkolny turniej tenisa stołowego. W rozgrywkach podzielonych na dwie kategorie wiekowe dla klas 4-6 oraz klas 7-8 wzięło udział 22 zawodników. Zawody były niezwykle zacięte, a walka toczyła się o każdą piłkę.

Wyniki turnieju przedstawiają się następująco:

Kategoria klas 4-6:

  1. Bartłomiej Bereda
  2. Wiktor Król
  3. Jonatan Pineda

Kategoria klas 7-8:

  1. Jakub Pineda
  2. Krzysztof Tymiński
  3. Dominik Tymiński

Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy uczestnictwa, a na najlepszych czekały pamiątkowe medale. Na koniec turnieju został rozegrany mecz pomiędzy zwycięzcami obu kategorii, w którym zwyciężył Bartłomiej Bereda i tym samym został pierwszym arcymistrzem tenisa stołowego w naszej szkole.

Zapraszamy do galerii.

Kamila Sobolewska
Mateusz Ulejczyk (artykuł)
Andrzej Dziadak