FERIE ZIMOWE

Drodzy Uczniowie i Nauczyciele!

Nadszedł czas zasłużonych ferii zimowych ?

Z okazji ferii zimowych, życzę Wam, drodzy Uczniowie, bezpiecznego i radosnego wypoczynku. Niech ten wspaniały czas dostarczy niezapomnianych wrażeń i wielu ciekawych przeżyć. Odpoczywajcie i cieszcie się swobodą. Jednak proszę, by nigdy nie opuszczał Was zdrowy rozsądek, abyście w czasie ferii dbali o bezpieczeństwo swoje oraz osób towarzyszących i nie podejmowali działań zagrażających życiu lub zdrowiu. Dobrze odpocznijcie, by nabrać siły i motywacji do dalszej nauki w nowym półroczu.

Nauczycielom i Pracownikom obsługi dziękuję za dobrze spełnione obowiązki i również życzę miłego odpoczynku.

Wszystkim życzę bezpiecznych, zdrowych, pięknych i niezapomnianych ferii.

Do zobaczenia 14 lutego 2022 roku.

Bezpieczne ferie zimowe – o czym warto pamiętać – wytyczne MEiN

 

/-/ Małgorzata Staniszewska
p.o. Dyrektora Zespołu Szkół w Jasienicy