Obchody Święta Niepodległości w naszej szkole

W dniach 09 – 10 listopada w naszej szkole świętowaliśmy 103. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. We wtorek po raz pierwszy w historii naszej szkoły 65 uczniów z klas 4 – 7 pobiegło z flagami w Pierwszym Biegu Niepodległości. Na mecie na wszystkich uczestników czekał słodki poczęstunek ufundowany przez Radę Rodziców. W środę w trakcie długich przerw uczniom towarzyszyły najbardziej znane pieśni patriotyczne. O godzinie 11:11 przyłączyliśmy się do ogólnopolskiej akcji #SzkoładoHymnu, w czasie której wraz z uczniami z ponad tysiąca szkół odśpiewaliśmy cztery zwrotki Mazurka Dąbrowskiego. Ponadto upamiętniliśmy ten dzień wspaniałym filmem, na którym nasi uczniowie choć oddzielnie to jednak razem śpiewają polski hymn.

Małgorzata Kraszewska
M.Ulejczyk
A.Dziadak
A.Nikodemski