Wycieczka klas II do parku rozrywki FARMA ILUZJI

W dniu 23.06.2021 r. oddziały 2a i 2b wybrały się na wycieczkę krajoznawczą do Mościsk, celem podróży była Farma Iluzji, w której uczniowie mogli się bawić, ale też uczyć i dociekać. Podczas wyjazdu można było dostrzec wiele niesamowitych budowli, gigantyczne zabawki oraz miejsca pełne magii. Najwięcej wrażeń wywołały: Labirynt luster, Tunel zapomnienia, Grobowiec Faraona i Zakręcony domek.

Ciekawym przeżyciem było wejście do Pokoju Amesa oraz do Latającej Chaty Tajemnic. Atrakcją wycieczki była niewątpliwie karuzela, ale także szukanie wyjścia z wiklinowego labiryntu. Na Farmie dzieci mogły obcować z iluzyjnymi eksponatami typu: Magiczny Domek, Lewitujący kran, a także były krasnalami przy Meblach olbrzyma. W czasie wolnym wycieczkowicze mogli wypoczywać w Zatoce Piratów, kosztować lody albo dalej korzystać z atrakcji Parku. Zjeżdżali na linie, pływali na tratwie, bawili się na drewnianym placu zabaw. To była wspaniała wyprawa, z której przywieźliśmy pamiątki, zdjęcia i wspomnienia.

Zapraszamy do galerii.

E.Gałązka
M.Klimkiewicz
L.Dziubałtowska