Rozstrzygnięcie konkursu „Wkręć się w pomaganie”

Celem konkursu był zbiór plastikowych nakrętek na rzecz chorego chłopca. Cała akcja przybrała formę konkursu międzyklasowego, w którym udział brały wszystkie oddziały Zespołu Szkół w Jasienicy. Dzieci chętnie przynosiły nakrętki i udało się zebrać bardzo duża ilość korków, która wyniosła 570 kg. Każdy z oddziału walczył o nagrodę w swoje kategorii.

Zwycięzcy:

grupa Motylki – 98 kg korków
klasa 0a– 110 kg korków
ex aequo klasa VIa i VIIIa- po 29 kg korków

Zwycięzcy w nagrodę otrzymali lody, batony i lizaki. Zebrane nakrętki zostały przekazane rzecz zbiórki dla Kubusia Rydzio. Wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy za włączenie się w akcję.

Serdeczne podziękowania kierujemy do Rady Rodziców, która ufundowała nagrody.

Zapraszamy do galerii.

S.Wytrykus