Wycieczka klas VIII do Kazimierza Dolnego i Dęblina

8 czerwca 2021r. klasy ósme wybrały się na pożegnalną wycieczkę do Kazimierza Dolnego i Dęblina. Kazimierz zwiedzaliśmy przy użyciu systemu Tour Guide. W programie było zwiedzanie zamku, Góra Trzech Krzyży, przejażdżka meleksami do wąwozu korzeniowego, Puławska, spichlerze, a także spacer po pięknym rynku. Czas wolny poświęciliśmy na zakup pamiątek oraz przepyszny obiad.

W drodze powrotnej odwiedziliśmy Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie. Uczniowie wzięli udział w  ciekawej lekcji muzealnej oraz weszli na pokład samolotu Jak – 40 i śmigłowca Mi – 6. Zmęczeni, ale bardzo zadowoleni wróciliśmy wieczorem do naszych domów.

Bardzo dziękujemy Panu Karolowi Banasiakowi z biura MAJOLA za wspaniałą organizację wycieczki.

Zapraszamy do galerii.

Kamila Sobolewska
Ewelina Sobieska – Truszkowska
Karolina Wąsik