Światowy Dzień Uśmiechu w naszym przedszkolu

,,Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat” – Janusz Korczak

5 października 2020 r. obchodziliśmy w naszym przedszkolu Światowy Dzień Uśmiechu. Pomysłodawcą tego dnia był Harvey Ball, autor znanego na całym świecie symbolu żółtej uśmiechniętej buzi.

W tym dniu na dzieci czekało wiele zabaw muzyczno-ruchowych, konkursów, do których ,,biletem wstępu” był oczywiście uśmiech.  Dzieci wykonywały różnorodne prace plastyczne a także próbowały kwaśnego soku z cytryny z uśmiechem na ustach. Specjalnie na tę okazję dzieci miały wykonane zdjęcia w zabawnej ramce a także z emotkami, którymi zakrywały twarz.  To był radosny
i ,,uśmiechnięty” dzień.

Życzymy aby przez cały rok uśmiech gościł na twarzach naszych przedszkolaków, nauczycieli a także rodziców J

Zapraszamy do obejrzenia galerii.

Wychowawcy grup.