Charytatywny Turniej Piłki Siatkowej „GRAMY DLA KOMANDOSA”

W dniach 18-19 stycznia br. odbył się Charytatywny Turniej Piłki Siatkowej w Tłuszczu pod hasłem „GRAMY DLA KOMANDOSA”, zorganizowany dla naszego nauczyciela i kolegi Pana Adama Narowskiego, na którego powrót czekamy. Przedstawicielem Jasienicy w tych rozgrywkach była DRUŻYNA „J”, powstała z inicjatywy Pań Lidii Matejak, Doroty Oleksiak – Jusińskiej, Urszuli Marczak – Grabowski oraz Pana Marka Leszcza.


W rozgrywkach uczestniczyło dwadzieścia zespołów:

SWOJACY
WYBRZEŻE KLATKI SCHODOWEJ
DĘBINA OSTRÓWEK
CZARNA SKRA
EMSY
SUNRSIE BEAVERS SQUAD
TIGER TEAM
AMATORZY
EMERYTKI
NAZWY BRAK
WYJADACZE
WEEKEND
NONAME
TEAM MŁODZIAKÓW
RAS RADZYMIN
DRUŻYNA „J”
UNITY
NIEDZIELNI SIATKARZE

W skład zintegrowanej 13-osobowej DRUŻYNY „J” wchodzili m.in. absolwenci naszej szkoły:

Oliwia Jusińska
Łukasz Pawełas
Eryk Opłotny
Marcin Dziedzina
oraz zaprzyjaźnieni Koleżanki i Koledzy

Ponadto społeczność uczniowską reprezentowali Maria Grabowska i Filip Matejak, a przedstawicielem rodziców był Pan Paweł Makowski. W rolę KAPITANA wcielił się nauczyciel Pan Mateusz Ulejczyk.

Jak zawsze inicjatywa społeczności lokalnej uzyskała pomoc od serdecznych i szczodrych sponsorów, do których należeli:

Pani Beata Suchenek
Pani Sylwia Suchenek
Pan Adam Kisiel
Pan Mariusz Dembiński
Pan Dariusz Parys
Pan Mariusz Powierża
Pan Stanisław Matejak
Pan Mariusz Jusiński
Pan Sebastian Białek
Pan Marcin Wronka

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do wsparcia tak szlachetnej inicjatywy, jaką jest pomoc drugiemu człowiekowi. Pomimo, że DRUŻYNA „J” walczyła dzielnie, nie zakwalifikowała się do rozgrywek finałowych. Nie liczy się jednak wygrana, a dobre serce i siła woli. Chcieć, to móc, lub inaczej – „LINA PĘKA, NIE KOMANDOS!”.

Zapraszamy do galerii.

M.Grabowska, kl. VIII B
Przewodnicząca SU