Wręczenie nagród za V Turniej Koszykówki

10 stycznia 2019 roku odbył się apel w sali gimnsatycznej, podczas którego nastąpiło wręczenie nagród dla uczestników V Turnieju Koszykówki, rozgrywanego w ubiegłym tygodniu w Zespole Szkół w Jasienicy, którego współorganizatorem był Radny Rady Miejskiej w Tłuszczu Pan Adam Kisiel. 

Spotkanie otworzyła Pani Dyrektor Agnieszka Walaśkiewicz składając wszystkim życzenia noworoczne.

Następnie Pani Dyrektor, Radny Gminny oraz przedstawicielka Rady Rodziców Pani Marta Bralewska udekorowali medalami i wręczyli puchary uczestnikom turnieju.

Grupa młodsza:

I miejsce – drużyna z klasy VI B
II miejsce – drużyna z klasy VI A
III miejsce drużyna z klas V

Grupa starsza:

I miejsce –  drużyny z klasy VIII B
II miejsce – dla drużyny z klas VII A i VIII A
III miejsce – drużyna z klasy VII B

Serdecznie dziękujemy uczestnikom za udział i sportową rywalizację. Gratulacje dla zwycięzców i wszystkich drużyn.

Radny – Pan Adam Kisiel –  podziękował za pomoc w sprawach organizacyjnych: Pani Dyrektor Agnieszce Walaśkiewicz, nauczycielom wychowania fizycznego: Pani Barbarze Kozon i Panu Andrzejowi Dziadakowi, Radzie Rodziców na czele z Przewodniczącą Panią Agnieszką Wojdyną.

Obiecał, że za rok odbędzie się kolejny turniej koszykówki 🙂

Zapraszamy do galerii.

M.Leszcz