Sukcesy naszych drużyn na zawodach gminnych w piłce siatkowej

16 grudnia 2019 roku w Szkole Podstawowej im. JP II w Tłuszczu odbyły się zawody gminne w piłce siatkowej chłopców z klas VII-VIII. W zawodach uczestniczyło 5 drużyn, które reprezentowały szkoły podstawowe z Tłuszcza (JP II), Postolisk, Mokrej Wsi, Miąsego i Jasienicy. Zawody rozegrano systemem „każdy z każdym”.


Nasza drużyna w składzie:

Jakub Bereda, Wiktor Lubelski, Mateusz Ołdak (wszyscy z kl. VIIa), Karol Grzywacz, Bartłomiej Fydrych, Kacper Godowski, Krzysztof Roguski (wszyscy z kl. VIIIa), Bartłomiej Perzanowski, Rafał Tabor i Jakub Brzeziński (wszyscy z kl. VIIIb) odniosła wielki sukces zajmując I. miejsce.

Klasyfikacja końcowa zawodów:
I. miejsce i złote medale Jasienica,
II. miejsce i srebrne medale Mokra Wieś,
II. miejsce i brązowe medale Miąse,
IV. miejsce Tłuszcz
V. miejsce Postoliska.

Reprezentacja siatkarzy naszej szkoły zapewniła sobie w ten sposób awans do zawodów powiatowych.
Gratulujemy sukcesu!

Niemal tak samo dobrze spisała się drużyna dziewcząt, która obok zespołów z Tłuszcza (JP II), Postolisk, Mokrej Wsi i Miąsego wzięła udział w zawodach gminnych w piłce siatkowej dziewcząt z klas VII-VIII, które zostały rozegrane w Szkole Podstawowej im. JP II w Tłuszczu w dniu 18 grudnia 2019 roku. Zawody dziewcząt rozegrano również systemem” każdy z każdym”.

Nasza drużyna w składzie:

Weronika Borczyńska, Patrycja Gawryś, Oliwia Suchenek, Aleksandra Tymińska (wszystkie z kl. VIIIa), Martyna Bralewska, Paulina Kisiel, Maja Małżewska, Aleksandra Półtorak i Wiktoria Wojdyna (wszystkie z kl. VIIb) zajęła II. miejsce i wywalczyła srebrne medale.

Klasyfikacja końcowa zawodów:
I. miejsce Tłuszcz (JP II),
II. miejsce Jasienica,
III. miejsce Mokra Wieś,
IV. miejsce Postoliska,
V. miejsce Miąse.

Gratulujemy sukcesu i pięknej sportowej walki.

Zapraszamy do galerii.

Nauczyciele wf:
B. Kozon
A. Dziadak