15 zuchów spotkało się późnym popołudniem w szkole by wspólnie spędzić czas. Drużynowa przygotowała zadania do samodzielnego wykonania. Nie było łatwo, ale zuchy dały radę. Po kolacji trójka zuchów w obecności rodziców, starszych kolegów i druhny złożyła Obietnicę Zuchową. Po uroczystości zuchy przygotowały się do snu.
Chętni po raz pierwszy pełnili wartę. Rano zuchy samodzielnie przygotowały dla siebie i kolegów śniadanie oraz posprzątały miejsce biwakowania. Dla niektórych była to pierwsza noc poza domem i bez rodziców. Myślę, że będą długo pamiętały wspólnie spędzone chwile. W biwaku udział wzięła druhna Martyna Pacuszka, za co bardzo dziękujemy i czekamy na następne spotkanie.
Czuwaj! phm. Anna Mędrzycka
