Rozstrzygniecie konkursu na Jesienny Lampion z Dyni

Dzień Dyni to wyjątkowa okazja do połączenia edukacji, kreatywności i zabawy w jedno. Zarówno w szkole, jak i  w domu, obchody tego dnia mogą stać się niezapomnianym doświadczeniem. Święto Dyni to coraz popularniejsze święto w wielu krajach na całym świecie. Zwykle obchodzimy je pod koniec października, co związane jest ze zbiorami tego warzywa, które odbywają się głównie w październiku. W czasie tego święta dynie stają się głównym elementem dekoracji i inspiracją dla różnorodnych aktywności. W ostatnich latach stało się również okazją do promowania zdrowego żywienia.

Jak w poprzednim roku szkolnym Samorząd Uczniowski przygotował konkurs techniczny na Lampion z Dyni. 28 października szkolne korytarze rozbłysły niesamowitymi lampionami. Ten, kto chciał poznać inne oblicza dyni, na pewno się nie zawiódł.

Wyniki konkursu:

Klasy 0-III

I miejsce NIKOLA SOBCZAK

II miejsce CEZARY GRABOWSKI

III miejsce ALAN TWAROWSKI


Klasy IV-VIII

I miejsce ALICJA KUNKA

II miejsce DAWID CHYCHŁOWSKI

III miejsce GABRIELA POWIERŻA

Gratulujemy zwycięzcom, ale doceniamy i dziękujemy każdemu uczestnikowi za poświęcony czas i włączenie się w organizowany konkurs. Nagrody i słodycze dla uczestników ufundowała Rada Rodziców. Dziękujemy.

Zapraszamy do galerii.

M. Leśniewska