Koncert Wdzięczności

W czwartek 20 czerwca 2024 r., odbył się Koncert Wdzięczności dedykowany Przyjaciołom naszej szkoły. Było to wydarzenie pełne emocji, które zgromadziło rodziców oraz zaproszonych gości.

Koncert rozpoczął się od podziękowań dla wszystkich Przyjaciół Szkoły. Bez ich wsparcia i zaangażowania wiele naszych inicjatyw nie mogłoby się odbyć.

Następnie na scenie zaprezentowali się nasi utalentowani uczniowie, którzy zachwycili publiczność włoskimi przebojami.

Występy uczniów były przygotowane z ogromnym zaangażowaniem i profesjonalizmem, co wywołało burzę oklasków. Publiczność była pod wrażeniem nie tylko umiejętności artystycznych, ale również entuzjazmu i radości, z jaką młodzi artyści prezentowali swoje talenty.

To wydarzenie pokazało, jak ważna jest współpraca i wsparcie społeczności szkolnej. Dzięki takim inicjatywom, możemy nie tylko rozwijać talenty naszych uczniów, ale również budować silne więzi i wzajemne zrozumienie. 

Koncert Wdzięczności na długo pozostanie w pamięci wszystkich uczestników jako wyjątkowy wieczór pełen muzyki, radości i wzruszeń.

Zapraszamy do galerii.

Społeczność Szkolna
Zespołu Szkół w Jasienicy