I turniej chłopców o Mistrza Piłki Nożnej Szkoły Podstawowej im.Janusza Korczaka w Jasienicy

Dnia 17 czerwca odbył się w Naszej szkole I turniej o Mistrza Piłki Nożnej Szkoły Podstawowej im. Janusza Korczaka w Jasienicy. W turnieju wzięły udział drużyny z klas III – VIII. Drużyny zostały podzielone na dwie grupy, w których rywalizowali systemem każdy z każdym. Zwycięzcy obu grup rozegrali mecz finałowy o Mistrza Piłki Nożnej, natomiast drużyny z drugich miejsc rozegrali mecz o III miejsce.

Grupa kl. III – V

 1. V a
 2. III ab
 3. IV ab

Grupa kl. VI – VIII

 1. VIII a
 2. VII a
 3. VII b
 4. VI b
 5. VI a

Mecz o III miejsce

III ab – VIIa

Mecz finałowy

V a – VIII a

Klasyfikacja końcowa:

 1. miejsce – VIII a
 2. miejsce – V a
 3. miejsce – VII a
 4. miejsce – III ab

Serdeczne podziękowania za wszelką pomoc i zaangażowanie w sprawach organizacyjnych kierujemy do Pani Dyrektor Małgorzaty Staniszewskiej oraz Pani Urszuli Marczak-Grabowski Przewodniczącej Rady Rodziców za ufundowanie dyplomów, pucharu.

Zapraszamy do galerii.

Opracował:
Adrian Nikodemski