Jeden z Dziesięciu o Janie Pawle II

2 czerwca 1979 r. Jan Paweł II rozpoczął pierwszą pielgrzymkę do Polski. W 44 rocznicę tego wydarzenia uczniowie klas 6 i 7 uczestniczyli w teleturnieju „Jeden z Dziesięciu” poświęconym postaci papieża Polaka. Zakres materiału został podzielony na 3 części: czasy wadowickie, (dzieciństwo), czasy krakowskie (dorosłość) oraz czasy rzymskie (pontyfikat). Specyfika teleturnieju polegająca na wyznaczaniu i eliminacji przeciwnika dostarczyła dodatkowych emocji. O bardzo dobrym przygotowaniu uczestników świadczy duża liczba zadanych pytań aż 83. Do finałowego etapu przeszło trzech uczniów: Adam Roguski, Dawid Chojnacki oraz Adrian Śliwa, spośród których zwyciężył Dawid Chojnacki. Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom zaangażowania i zaciętej walki.

Zapraszamy do galerii.

M.Ulejczyk