Kadra

Kadra Zespołu Szkół w Jasienicy w roku szkolnym 2017/2018

 

  • Dyrektor Zespołu Szkół w Jasienicy – Agnieszka Walaśkiewicz
  • Wicedyrektor – Małgorzata Klimkiewicz
  • Wicedyrektor – Sylwia Ryszawy

 

Izabela Bruzik Nauczyciel mianowany
Olimpia Całun Nauczyciel dyplomowany  –  –
Lidia Dziubałtowska Nauczyciel dyplomowany Wychowawca klasy I a SP Edukacja wczesnoszkolna
Agnieszka Godleś Nauczyciel dyplomowany Wychowawca klasy VII b Język polski
Ewelina Gałązka Nauczyciel stażysta Świetlica
Agnieszka Jankowska Nauczyciel dyplomowany Wychowawca klasy II a SP Edukacja wczesnoszkolna
Robert Jaskułowski Nauczyciel kontraktowy Fizyka, chemia
Ewa Kamińska Nauczyciel mianowany Wychowawca grupy przedszkolnej Wychowanie przedszkolne
Małgorzata Klimkiewicz Nauczyciel dyplomowany Wicedyrektor

Wychowawca klasy III b SP

Edukacja wczesnoszkolna
Barbara Kozon Nauczyciel dyplomowany Wychowanie fizyczne
Małgorzata Kraszewska Nauczyciel dyplomowany Wychowawca klasy VI a SP Historia, plastyka, zajęcia artystyczne
Anna Lidia Lachor Nauczyciel dyplomowany Wychowawca klasy O a Edukacja wczesnoszkolna, informatyka
Marek Leszcz Nauczyciel kontraktowy Religia, technika, zajęcia informatyczne
Elżbieta Lewandowska  Nauczyciel mianowany  Wychowawca grupy przedszkolnej  Edukacja przedszkolna, przyroda
Adam Narowski Nauczyciel dyplomowany Wychowawca klasy II G Wychowanie fizyczne
Anna Mędrzycka Nauczyciel dyplomowany Wychowawca klasy III a SP Edukacja wczesnoszkolna
Marlena Pałka Nauczyciel dyplomowany Wychowawca klasy III b G Geografia, przyroda, biologia
Sylwia Ryszawy Nauczyciel dyplomowany Wicedyrektor Technika, edukacja dla bezpieczeństwa
Monika Rychta  Nauczyciel kontraktowy Wychowawca grupy przedszkolnej  Edukacja przedszkolna
Iwona Schuhmacher- Koziatek Nauczyciel dyplomowany Pedagog szkolny, logopedia
Anna Sękowska Nauczyciel dyplomowany Wychowawca klasy I b Edukacja wczesnoszkolna
Barbara Siry Nauczyciel mianowany Wychowawca klasy VII a Matematyka
Elżbieta Sobiesiak Nauczyciel dyplomowany Wychowawca klasy IV a SP Język polski
Ewelina Sobieska- Truszkowska Nauczyciel kontraktowy Wychowawca klasy V a SP Język angielski
Kamila Sobolewska Nauczyciel kontraktowy Wychowawca klasy V b SP Język angielski
Małgorzata Staniszewska Nauczyciel dyplomowany Wychowawca grupy przedszkolnej Edukacja przedszkolna, rewalidacja
Emilia Suchenek Nauczyciel mianowany Wychowawca grupy przedszkolnej Edukacja przedszkolna
Agnieszka Szczapa  Nauczyciel dyplomowany  Wychowawca klasy III a G  Język niemiecki, język angielski
Agata Śliwa Nauczyciel mianowany Wychowawca klasy O b Edukacja wczesnoszkolna, muzyka
Anna Tlaga Nauczyciel dyplomowany Wychowawca klasy IV b SP Wiedza o społeczeństwie , historia, wychowanie do życia w rodzinie, język polski
Mateusz Ulejczyk Nauczyciel kontraktowy Religia
Agnieszka Walaśkiewicz Nauczyciel dyplomowany Dyrektor Historia
Karolina Wąsik Nauczyciel stażysta Biblioteka
Ewa Wnuk Nauczyciel mianowany
Ewa Wysocka Nauczyciel dyplomowany Wychowawca klasy VI b SP Matematyka, chemia
Sylwia Wytrykus Nauczyciel stażysta Nauczyciel wspomagający
Mirosława Zdziennicka Nauczyciel dyplomowany Wychowawca klasy II b SP Edukacja wczesnoszkolna, rewalidacja