Kadra

Kadra Zespołu Szkół w Jasienicy w roku szkolnym 2018/2019

 

  • Dyrektor Zespołu Szkół w Jasienicy – Agnieszka Walaśkiewicz
  • Wicedyrektor – Małgorzata Klimkiewicz
  • Wicedyrektor – Sylwia Ryszawy

 

Izabela Bruzik Nauczyciel mianowany
Olimpia Całun Nauczyciel dyplomowany  –  –
Aneta Ciubak Nauczyciel kontraktowy  Język niemiecki
Lidia Dziubałtowska Nauczyciel dyplomowany Wychowawca klasy II a  Edukacja wczesnoszkolna
Agnieszka Godleś Nauczyciel dyplomowany Wychowawca klasy VIII b Język polski
Ewelina Gałązka Nauczyciel kontraktowy Świetlica
Agnieszka Jankowska Nauczyciel dyplomowany Wychowawca klasy III a Edukacja wczesnoszkolna, logopedia
Ewa Kamińska Nauczyciel mianowany Wychowawca grupy przedszkolnej Wychowanie przedszkolne
Małgorzata Klimkiewicz Nauczyciel dyplomowany Wicedyrektor Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne
Barbara Kozon Nauczyciel dyplomowany Wychowawca klasy IV b  Wychowanie fizyczne
Małgorzata Kraszewska Nauczyciel dyplomowany Wychowawca klasy VII a  Historia, plastyka, zajęcia artystyczne
Anna Lidia Lachor Nauczyciel dyplomowany Wychowawca klasy I a Edukacja wczesnoszkolna, informatyka, zajęcia komputerowe
Marek Leszcz Nauczyciel kontraktowy Religia, technika, informatyka
Elżbieta Lewandowska  Nauczyciel mianowany  Wychowawca grupy przedszkolnej  Edukacja przedszkolna, przyroda
Adam Narowski Nauczyciel dyplomowany Wychowawca klasy III G Wychowanie fizyczne
Anna Mędrzycka Nauczyciel dyplomowany Wychowawca klasy O a Edukacja wczesnoszkolna, gimnastyka korekcyjna
Aleksandra Paciorek Nauczyciel stażysta  –  Wychowawca grupy przedszkolnej
Marlena Pałka Nauczyciel dyplomowany Wychowawca klasy IV a Geografia, przyroda, biologia
Sylwia Ryszawy Nauczyciel dyplomowany Wicedyrektor Technika, edukacja dla bezpieczeństwa
Monika Rychta  Nauczyciel kontraktowy Wychowawca grupy przedszkolnej  Edukacja przedszkolna
Iwona Schuhmacher- Koziatek Nauczyciel dyplomowany Pedagog szkolny, doradztwo zawodowe
Anna Sękowska Nauczyciel dyplomowany Wychowawca klasy II b Edukacja wczesnoszkolna
Barbara Siry Nauczyciel dyplomowany Wychowawca klasy VIII a Matematyka
Elżbieta Sobiesiak Nauczyciel dyplomowany Wychowawca klasy V a  Język polski
Ewelina Sobieska- Truszkowska Nauczyciel kontraktowy Wychowawca klasy VI a Język angielski
Kamila Sobolewska Nauczyciel kontraktowy Wychowawca klasy VI b Język angielski
Małgorzata Staniszewska Nauczyciel dyplomowany Wychowawca grupy przedszkolnej Edukacja przedszkolna, rewalidacja
Emilia Suchenek Nauczyciel mianowany Wychowawca klasy O b Edukacja wczesnoszkolna
Agata Śliwa Nauczyciel dyplomowany  Wychowawca klasy I b Edukacja wczesnoszkolna, muzyka
Anna Tlaga Nauczyciel dyplomowany Wychowawca klasy V b Wiedza o społeczeństwie , historia, wychowanie do życia w rodzinie, język polski
Mateusz Ulejczyk Nauczyciel kontraktowy Religia
Agnieszka Walaśkiewicz Nauczyciel dyplomowany Dyrektor Historia
Karolina Wąsik Nauczyciel kontraktowy Biblioteka
Ewa Wnuk Nauczyciel mianowany
Ewa Wysocka Nauczyciel dyplomowany Wychowawca klasy VII b  Matematyka, chemia
Sylwia Wytrykus Nauczyciel kontraktowy Nauczyciel wspomagający
Małgorzata Zacheja Nauczyciel dyplomowany Fizyka
Mirosława Zdziennicka Nauczyciel dyplomowany Wychowawca klasy III b Edukacja wczesnoszkolna