Rejonowe zawody w tenisie stołowym

W dniu 26 stycznia 2017 roku w Zespole Szkół w Stryjkach Odbyły się Rejonowe Zawody w Tenisie Stołowym Drużynowym Szkół Podstawowych. W kategorii dziewcząt rywalizowało w nich 8 drużyn,
a w kategorii chłopców 9.Naszą Szkołę reprezentowały drużyny w składzie:

Dziewczęta:
1. Oliwia Jusińska i Oliwia Kobak – obie – kl. VIb.
2. Aleksandra Półtorak z kl. Vb, Weronika Borczyńska z kl. Va i Kamila Dybek z kl. VIa.
Chłopcy:
1. Daniel Stańczak z kl. VIa, Mateusz Jusiński z kl. VIb.

2. Karol Grzywacz z kl. VIb oraz Sebastian Osiński i Jan Golec – obaj z kl. VIa.

Po zaciętej i długotrwałej walce przy stole tenisowym drużyna dziewcząt w składzie Oliwa Jusińska i Oliwia Kobak zajęła II. miejsce, otrzymały srebrne medale i dyplomy.
Uzyskała ona awans do finału powiatu wołomińskiego.
Drużyna chłopców w składzie Daniel Stańczak i Mateusz Jusiński zajęła I. miejsce, otrzymała złote medale i dyplomy.
Wywalczyła także awans do finału powiatu wołomińskiego jako najlepsza drużyna w rejonie.