DZIEŃ MAMY I TATY

26 maja obchodzimy Dzień Matki, a 23 czerwca Dzień Taty. Niezależnie od tego czy jesteśmy mali, czy już trochę więksi, to miłość Rodziców jest najpiękniejszym darem jaki otrzymujemy. Dziękujemy dzisiaj Mamom i Tatom za ich czułe i dobre serca, za ich troskę i uśmiech, za  każdą wspólnie spędzoną chwilę i życzymy wszystkiego, co tylko może być najlepsze i najpiękniejsze. Dołączamy się do życzeń od naszych przedszkolaków i wierzymy, że uśmiech dziecka jest najpiękniejszym prezentem dla każdej Mamy i każdego Taty. 

„Powiedz Mamo”
Powiedz nam mamo, powiedz dlaczego tak się trudzisz?
Spać idziesz, gdy my już śpimy, wczesny ranek Cię budzi?
A może lepiej Cię nie pytać?
Tak będzie mądrzej i prościej, bez słów się uczyć Od Ciebie
prostej, zwyczajnej miłości.

„Kto tak wspaniale?”
Kto tak wspaniale gwoździe wbić potrafi?
Mimo, że czasami w palec młotkiem trafi.
Kto nie umie nigdy zawiązać krawata?
Kto mi kupił lody i teraz mam katar?
Kto pomaga Mamie rozwiązać kłopoty?
Kto ma dzisiaj święto, chociaż nie wie o tym?

Nasze przedszkolaki przygotowały dla Rodziców wspaniałe rysunki, którymi podzieliły się z nami.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

Nauczyciele przedszkola.