Szyjemy maseczki ochronne

Zwracam się do Was z ogromną prośbą, byście nie byli obojętni na to, co dzieje się wokół nas.  Starajcie się pomagać najbliższym w chwilach, kiedy potrzebują Waszej pomocy. Dziś możemy uszyć maseczki ochronne z materiałów, które zapewne znajdziecie w swoich domach. Załączam dla Was dwa filmy z instrukcją, jak tego dokonać. Jeden przedstawia wersję bardzo prostej maseczki, drugi zaś to już bardziej ambitny projekt.

Szycie maseczek to doskonały sposób na nudę i duży wkład w walkę z koronawirusem. Zamiast nudy okażcie zainteresowanie i swój wkład w naszej wspólnej walce z pandemią. Bycie pomocnym i życzliwym to coś wspaniałego i bardzo cennego nie tylko w tym trudnym czasie, ale i w codziennym życiu.

Przedstawiam Wam poniżej zdjęcia maseczek, które wykonałam od początku do końca ręcznie i samodzielnie!!! Koniecznie przesyłajcie swoje prace na mój numer telefonu, który Wam podaję 501892470 lub przez Messengera. Trzymajcie się ciepło i zdrowo! Razem damy radę 🙂

⇒Link do filmu instruktażowego

Pedagog szkolny

⇓  maseczki uszyte przez Panią Pedagog ⇓