Podziękowanie za wyposażenie sali przedszkolnej w ramach projektu PGNiG Fundacja Łukasiewicza

W okresie przerwy świąteczno-noworocznej rodzice dzieci najmłodszych z grupy Pszczółki zajęli się przeprowadzeniem kompleksowej wymiany wyposażenia swojej sali. Na ten cel pozyskali oni środki z Fundacji Łukasiewicza PGNiG. Opracowaniem merytorycznym projektu zajęły się Panie Kinga Sandomirska i Katarzyna Zych, które również w swoim wolnym czasie dokonały zakupu wyposażenia i koordynowały projekt. Do przeprowadzenia remontu aktywnie włączyli się pozostali rodzice:Białek Kamila, Białek Piotr, Koźlik Albert, Osiński Sławomir, Powierża Ewa, Powierża Mariusz, Sandomirski Grzegorz, Szczypa Marek, Wronka Marcin, Zych Marek. Serdecznie dziękuję.

Dyrektor Zespołu Szkół w Jasienicy

/-/ Agnieszka Walaśkiewicz