Sukces naszych Koszykarzy w Tłuszczu

18 listopada 2019 roku w Szkole Podstawowej im. JP II w Tłuszczu odbyły się zawody rejonowe w piłce koszykowej chłopców rocznik 2005-2006. Do rywalizacji przystąpiło 5 szkół: Tłuszcz (JP II), Postoliska, Mokra Wieś, Miąse i Jasienica. Rozgrywki przeprowadzono systemem „każdy z każdym”.

Nasza drużyna w składzie: Bartłomiej Fydrych, Kacper Godowski, Karol Grzywacz, Krzysztof Roguski, Szymon Nieznalski (wszyscy z kl. VIIIa); Oskar Michalik, Jakub Śliwa (kl. VIIIb); Jakub Bereda, Wiktor Lubelski, Bartosz Michalik i Kacper Turzyński (VIIa) – rozegrała cztery mecze, z których wysoko wygrała trzy.

Dało to jej II miejsce w zawodach. Nasi zawodnicy zostali udekorowani srebrnymi medalami, a szkoła uhonorowana dyplomem.

Wynik meczów z udziałem naszej drużyny:
Postoliska – Jasienica 0:28,
Miąse – Jasienica 0:26,
Mokra Wieś – Jasienica 2:22,
Tłuszcz – Jasienica 10:0.

Klasyfikacja końcowa (drużyny na podium):
I miejsce – Tłuszcz,
II miejsce – Jasienica,
III miejsce – Postoliska.

Zapraszamy do galerii.

Brawo!

A.Dziadak