Sukcesy naszych Koszykarek

25 listopada 2019 roku w Szkole Podstawowej im. JP II w Tłuszczu odbyły się zawody rejonowe w piłce koszykowej dziewcząt rocznik 2005-2006. Do rywalizacji przystąpiło 5 szkół: Tłuszcz (JP II), Mokra Wieś, Miąse, Jadów i Jasienica. Rozgrywki przeprowadzono systemem „każdy z każdym”.

Naszą szkołę reprezentowały: Julia Białek, Weronika Borczyńska, Patrycja Gawryś, Aleksandra Tymińska (wszystkie z kl. VIIIa); Natalia Adamczyk, Martyna Bralewska, Maria Grabowska, Paulina Kisiel, Maja Małżewska, Aleksandra Półtorak i Wiktoria Wojdyna (kl. VIIIb).

Rozegrały one cztery mecze, z których wygrały trzy. Dzięki czemu także wywalczyły II miejsce w zawodach. Dziewczęta zostały udekorowane srebrnymi medalami, a nasza szkoła uhonorowana dyplomem.

Wyniki meczów z udziałem naszych dziewcząt:
Mokra Wieś – Jasienica 4:30,
Jadów – Jasienica 8:17,
Miąse – Jasienica 4:10,
Tłuszcz – Jasienica 10:7.

Klasyfikacja końcowa (drużyny na podium):
I miejsce – Tłuszcz,
II miejsce – Jasienica,
III miejsce – Miąse.

Brawo!

Zapraszamy do galerii.

B. Kozon