II. miejsce piłkarek nożnych z Jasienicy w zawodach rejonowych

W dniu 27 września 2019 roku na stadionie „Orlik” w Tłuszczu odbyły się rejonowe zawody w piłce nożnej dziewcząt ze szkół podstawowych rocznik 2005-2006.

W reprezentacji naszej szkoły wystąpiły: Wiktoria Antoniak, Julia Białek, Weronika Borczyńska, Magdalena Karpińska (wszystkie kl. VIIIa) oraz Natalia Adamczyk, Martyna Bralewska, Maria Grabowska, Paulina Kisiel, Aleksandra Półtorak i Wiktoria Wojdyna (wszystkie kl. VIIIb).

Do rywalizacji przystąpiło 6 dziewczęcych drużyn piłkarskich z:Jadowa, Jasienicy, Mokrej Wsi, Postolisk, Stryjek i Tłuszcza (JP II). Zawody rozegrano systemem „każdy z każdym” w dwóch trzy zespołowych grupach. W grupie I. znalazły się zespoły Jasienicy, Mokrej Wsi i Tłuszcza (JP II), a w II. Jadowa, Postolisk i Stryjek.

Nasze piłkarki zajęły w swojej grupie I. miejsce po wygranych z Tłuszczem 3:0 i Mokrą Wsią 2:1. I w finale zawodów walczyły o I. miejsce ze zwycięzcą grupy II Jadowem – przegrywając 0:3 i zajmując ostatecznie bardzo dobre II. miejsce. Wszystkie nasze zawodniczki odebrały srebrne medale i dyplom dla drużyny.

Klasyfikacja końcowa zawodów (drużyny na podium): I. miejsce – Jadów, II. miejsce – Jasienica, III. – Tłuszcz.

Gratuluję
B. Kozon