Powiatowe biegi przełajowe

W dniu 25 września 2019 roku na terenie OSiR „Huragan” w Wołominie odbyły się powiatowe biegi przełajowe dziewcząt i chłopców ze szkół podstawowych.

Naszą szkołę reprezentowało 23 zawodników (10 dziewcząt i 13 chłopców):
Maja Turzyńska (kl. IVb);:, Oliwia Kubiak, Anna Jermacz (wszystkie kl. Vb); Patrycja Osińska (kl. VIIb); Julia Białek, Weronika Borczyńska (obie kl. VIIIa); Natalia Adamczyk, Paulina Kisiel, Wiktoria Wojdyna (wszystkie kl. VIIIb) oraz Wiktor Król (kl. IVa); Bartosz Sasin, Mikołaj Stępień (obaj kl. Va); Krzysztof Tymiński, Dominik Tymiński (obaj kl. Vb); Szymon Borkowski (kl. VIa); Wiktor Lubelski, Bartosz Michalik, Jakub Bereda (wszyscy kl. VIIa); Igor Kamiński (kl. VIIb); Sebastian Orłowski (kl. VIIIa); Oskar Michalik i Bartłomiej Perzanowski (obaj kl. VIIIb).

Największy sukces z naszych reprezentantów odniósł Bartosz Michalik z kl. VIIa, który wśród zawodników rocznika 2006 zajął III. miejsce i zdobył brązowy medal. Tym samym zakwalifikował się on do zawodów międzypowiatowych, które odbędą się 7 października 2019 roku w Pomiechówku.

Oprócz niego awans do zawodów międzypowiatowych wywalczyły również:

  • Natalia Kurek z kl. Vb, która zajęła X. miejsce wśród zawodniczek rocznika 2008;
  • Patrycja Osińska z kl. VIIb, która zajęła X. miejsce wśród zawodniczek rocznika 2007;
  • Natalia Adamczyk z kl. VIIIb, która zajęła VII. miejsce wśród zawodniczek rocznika 2005;
  • Weronika Borczyńska z kl. VIIIa, która zajęła IX. miejsce wśród zawodniczek rocznika 2005.

Gratulujemy i życzymy udanych biegów w Pomiechówku.

B.Kozon
A. Dziadak