Zawody rejonowe w dwa ognie usportowione w Zespole Szkół w Miąsem

28 maja 2019 roku w Zespole Szkół w Miasem odbyły się zawody rejonowe w dwa ognie usportowione. Naszą szkołę reprezentowali – dziewczęta: Natalia Borkowska, Amelia Makowska, Martyna Kwiatkowska, Gabriela Szymańska (wszystkie kl. IVa); Zuzanna Gródkowska, Weronika Hnidziuk, Anna Jermacz, Sandra Kosowska, Oliwia Kubiak i Dagmara Tryc (wszystkie kl. IVb) oraz chłopcy: Jakub Jachacy, Bartosz Sasin, Szymon Stępień, Mateusz Ryszawy (wszyscy kl. IVa); Jan Kisiel, Adrian Wojda, Błażej Balcerak i Jakub Suchenek (wszyscy kl. IVb).

Były to bardzo ważne zawody dla zawodniczek i zawodników z klas czwartych, uczestniczących po raz pierwszy w grach drużynowych. Zawodom towarzyszyło dużo zdrowych emocji i czystej rywalizacji sportowej, a o wygranej często decydowało zdobycie zaledwie dwóch punktów więcej.

Zarówno w kategoriach dziewcząt i chłopców końcowa klasyfikacja wyglądała identycznie:

I miejsce i złote medale przypadły reprezentacjom SP im. JP II w Tłuszczu;

II miejsce i srebrne medale ZS w Postoliskach;

III miejsce i brązowe medale drużynom ZS w Jasienicy.

Zapraszamy do galerii.

B.Kozon