„ZOŚKA, PIRACI I WIELKA DRAKA”

26 lutego oddziały przedszkolne 0a, 0b, grupa Biedronek i Motylków oraz klasa IIIa udały się do Kina Kultura w Wołominie na przedstawienie „Zośka, Piraci i wielka draka”.

Był  to spektakl o sile marzeń i odwadze w ich realizacji. Przykład Zosi pokazywał, że warto wierzyć w siebie i spełniać nawet najśmielsze marzenia – jeśli jest się odważnym i wytrwałym, wtedy wszystko jest możliwe. Chcieć znaczy móc i to młodym widzom pokazała dziewczynka.

Bohaterowie uczyli też otwartości i tolerancji. Przedstawienie ukazało, że „chłopięce” zabawy nie są zarezerwowane wyłącznie dla chłopców – dziewczyny też mogą bawić się samochodami i chodzić po drzewach. A co najważniejsze – mogą być prawdziwymi Piratkami!

Dzieci z zaciekawieniem oglądały przedstawienie, w którym nie brakowało muzyki, efektów dźwiękowych oraz wizualnych.

Zapraszamy do galerii.

Wychowawcy grup